Ovalūs kaminų įdėklai ir apvalūs kaminų įdėklai

Ovalūs bei apvalūs nerudijančio plieno kaminų įdėklai apsaugo Jūsų namus

Kaminų įdėklai yra dviejų tipų, ovalūs įdėklai ir apvalūs įdeklai. Ovalūs įdėklai montuojami į stačiakampio forma turinti kaminą, apvalūs įdėklai montuojami į keturkampio formos kaminą, kadangi taip mes maksimaliai išnauduosime kamino ilgį bei plotį.

Norėdami apsaugoti savo namus nuo gaisro, pirmiausiai turime pasirūpinti savo kaminų. Kiekvienas kaminas turi turėti įdėklą, kuris ne tik apsaugo Jūsų namus nuo gaisro, bet ir prailgina kamino tarnavimo laiką. Esant įdėklui, kaminas yra lengviau prižiūrimas, kadangį toki kaminą yra lengviau valyti.

Kamino įdėklo montavimas į kaminą

Kamino įdėkla sumontuosime dienos begyje, dažniausiai užtrunka apie porą valandų, profesionaliai sumontavus Jums įdėkla į kaminą, gausite naujų žinių apie tinkamą kamino priežiūra. Tam, kad namai būtų saugūs ir kamino tarnavimo laikas būtų ilgas siūlome Jums tik kokybiškūs nerudijančio plieno kaminų idėklus už žemiausia kaina Lietuvoje.

Mūsų specialistai gali sumontuoti Jums įdėklą į kaminą Vilniuje ir aplinkiniose rajonose vos per 1 dieną, kaminų įdėklų kainą su montavimo darbais galite sužinoti užpildę užklausos formą

Kodėl turite pasirinkti butent Mūsų paslaugas?

✔ Kaminų įdėklų kaina su darbais yra žemiausia Lietuvoje

✔ Sertifikuota produkcija pagaminta iš iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 316L 1,4404

✔ Montavimo darbus atlieka savo srities profesionalai.

✔ Gausite informacijos, kaip saugiai kūrenti bei tinkamai prižiūrėti kaminą

✔ Galime rasti sudėtingiausių problemų sprendimus

✔ Kamino montavimo darbai yra atliekami pagal priešgaisrinius reikalavimus

✔ Kaminų įdėklų montavimas Vilniuje ir aplinkiniose rajonose