Kur montuojami kaminų įdėklai ?

kaminu ideklai

Kaminų įdėklai – yra montuojami į kaminus. Mūsų siūlomi kaminų įdėklai yra aukščiausios kokybes, pagaminti iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 316L 1,4404. Kaminų įdėklai apsaugo Jūsų betoninį ar plytinį kaminą nuo suodžių gaisro, greito suirimo veikiant karščiui bei kondensato.

Vienasienių mūrinių kaminų dalis esanti lauke šąla, o vidinėje kamino dalyje susidaręs kondensatas skverbiasi per plytas bei tinką ir užšalęs ardo kaminą. Todėl į tokius, mūrinius kaminus yra būtina montuoti nerūdijančio plieno įdėklus.

Kaminų įdėklai pagerina trauką, jų sienelės lygios todėl būna mažiau suodžių, o ir jų valymas lengvesnis. Įdėklai iš nerūdijančio plieno yra atsparūs suodžių gaisrui. Mažėja kondensato susidarymas bei pagerėja trauka. Kadangi kondensatas tokiu būdu nesusidaro, ilgėja dūmtraukio eksploatavimo laikas.

Kokia yra tinkama kamino priežiūra?

Pagrindinė taisyklė – nekūrenti katilo ar židinio jam neskirtu kuru (pvz., plastmasės, gumos dirbiniais ir pan.). Patartina prieš šildymo sezoną kaminą išvalyti.

Kaminų įdėklų montavimas Vilniuje

Nebrangiai sumontuosime įdėkla per dieną. Įdėklo montavimas pagal priešgaisrinius reikalavimus. Preliminariai apskaičiuoti įdėklo kainą galite čia