Patvarūs kaminų įdėklai iš nerūdijančio plieno

prekyba, montavimas ir priežiūra

Dirbame Vilniaus apskrityje po darbo valandų ir savaitgaliais!

Ilgaamžiai kaminų įdėklai - saugių ir tvarių namų garantas

Kamino įdėklas sandarus. Pagerina trauką, kaupiasi mažiau suodžių, lengvas valymas. Paprasta keisti sugedusias dalis.

Kaminų įdėklai montuojami siekiant apsaugoti nuo greito suirimo, bei kondensate esančių rūgščių poveikio. Nerūdijančio plieno įdėklai sertifikuoti, atsparūs karščiui ir rūgštims. Dėl plataus įdėklų detalių asortimento lengva sudaryti tinkamą komplektaciją kiekvienam kaminui.

Kaminų įdėklų detalės suvirintos plazminiu būdu, kuris užtikrina sandarumą ir sistemos ilgaamžiškumą. Kaminų detalės atsparios suodžių užsidegimui, kondensato kaupimuisi, tinka eksploatuoti sausomis sąlygomis. Produkcija sertifikuota, turi tarptatinio lygio ženklinimą. Atitinka visus Lietuvos Respublikos aplinkosaugos reikalavimus.

Tradiciniai kaminai – labai nesaugūs ir reikalaujantys daugiau priežiūros. Todėl į tokius, senos statybos mūrinius kaminus – būtina montuoti nerūdijančio plieno įdėklus. Tapo aktualu pradėjus naudoti modernius šildymo prietaisus, kurie – žymiai efektyvesni ir galingesni, o tuo pačiu ir dūmų temperatūra – žemesnė.

Kaminų įdėklai montuojami dažniausiai į senus bei naujus kvadrato formos kaminus, siekiant apsaugoti juos nuo suirimo veikiant aukštų temperatūrų bei kondensate esančių rūgščių poveikio. Ovalūs įdėklai yra sertifikuoti ir atitinka EN 1856-2 standarto keliamus reikalavimus. Įdėklai suvirinti plazminiu ir kontaktiniu būdu.

Kamino įdėklo montavimas

Kamino įdėklai montuojami jau ne vienerius metus ir puikiai žinome, kaip viską atlikti pagal priešgaisrinius reikalavimus. Dažnu atveju, kai atliekamas kamino įdėklo montavimas labai svarbu pagal reikalavimus sujungti detales, jas gerai užsandarinti. Turime specialius įrankius ir patirtį. Kreipkitės ir atliksime viską už jumis.

Kaminų įdėklų montavimo kainos priklauso nuo pačio kamino dydžio, kamino būklės ir nuo lokacijos kur atvažiuoti. Geriausi įdėklai kaminams rinkoje.

Kamino įdėklo kaina

Suteikiame savo klientams geros kokybės ir kainos paslaugas. Naudojame laiko atrinktus metodus ir gaminius. Suteikiame garantijas ir nuolatinę priežiūrą. Kiek kainuoja kamino įdėklas? Nerūdijančio plieno kamino įdėklas kaina susideda iš medžiagų, kamino įdėklo ir sugaišto laiko, bei nuotolio ir sudėtingumo. Konkreti kaina aptariama pokalbio metu. Kamino įdėklo montavimo paslaugas atliekame suteikdami ilgalaikes garantijas. Greitai atliekame darbus.

Kamino įdėklo privalumai

Kamino įdėklai montuojami, kai atsiranda problema su mūriniu kaminu, pavyzdžiui žymiai sumažėja trauka, padidėjęs kondensato kiekis, nuodingi dūmai užpildo patalpas, trūksta kamino traukos palaikyti šilumą. Efektyviausias problemos sprendimo būdas – sumontuoti nerūdijančio plieno įdėklą.

Svarbiausia laiku priimti teisingą sprendimą, nes jeigu dūmtraukis – naudojamas intensyviai, anksčiau ar vėliau, vis tiek reikės sumontuoti kamino įdėklą, kadangi be įdėklo, kamino kampuose kaupiasi suodžiai dėl kurių sumažėja trauka bei susidaro kondensatas, kuris lėtai skverbiasi į dūmtraukio sienas, tarp plytų, užšąla, plečiasi ir ardo dūmtraukį.

Suodžiai neišvengiamai nusėda ant paviršiaus, kurie laikui bėgant susiaurina kanalą, sumažindami trauką krosnyje. Kaminas turi būti periodiškai valomas, tačiau tiek valant kaminą, tiek agresyvi degimo produktų įtaka ir aukšta temperatūra lėtai naikina bei ardo kaminą.

Ovalus kamino įdėklas palengvina valymą, nes kamino vidus tampa apskritimo formos, mažiau kaupiasi suodžiai, kondensatas ir valant patį kaminą – nėra plytų tarpų, bei kampuotų vietų, kuriose užstringa suodžiai. Būna valant keturkampį kaminą gadinasi pats kaminas, nes reikia gerokai daugiau mechaninio šveitimo šepečiais.

Kamino įdėklas būtinas

Norėdami apsaugoti savo namus nuo gaisro, pirmiausiai turime pasirūpinti savo kaminu. Kiekvienas kaminas turi turėti įdėklą, kuris apsaugo Jūsų namus nuo gaisro ir prailgina kamino tarnavimo laiką. Esant įdėklui, kaminas – lengviau prižiūrimas ir valomas. Su laiku kaminai suskyla ir dėl to kyla gaisras. 

nuolat eksploatuojant visą šildymo sezoną
kai kamino ilgis virš 3 metrų
kai kamino dalis eina per neapšiltintą palėpę
kai kaminas dažnai užsikemša
kai krosnies gamintojas nurodo, kad yra būtinas įdėklas
kai iš kamino pučia atbuline trauka į patalpų vidų
kai kaminas yra sumontuotas prie išorinės namo sienos
kai sunkiai dega kuras

Nereikia laukti to momento, kai kaminas taps nebetinkamas naudoti ir užsidegs. Su laiku įvyks kondensato užsidegimas ir galimai sukels gaisrą. Priedo to pakankamai nedidelė gaminio kaina ir lengvas sumontavimas. Negriaunant esamo kamino galima naudotis kaminu toliau. Kaminą lengviau valyti, bei eksploatuoti, nes po daugybės metų, kai kaminas suges – bus lengva sutvarkyti.

Renkantis kamino įdėklą labai svarbu:

Kaminų įdėklai – būna dviejų tipų, ovalūs arba apvalūs. Ovalūs įdėklai montuojami į stačiakampio formą turinti kaminą. Apvalūs įdėklai montuojami į keturkampio formos kaminą, nes tada maksimaliai panaudosime kamino ilgį bei plotį.

Kamino įdėklas – pagamintas iš nerūdijančio plieno skardos ir legiruotas rūgščiai ir karščiui atsparia medžiaga. Visos kamino detalės surenkamos – sklandžiai sujungiant kartu, todėl nėra plyšių ar įtrūkimų.

Išsirinkti Jūsų namams tinkantį kamino įdėklą visuomet padės „Saugusdumas“  specialistai, o esant poreikiui galima greitai pagaminti ir nestandartinį gaminį.  Kreipkitės ir mes Jums padėsime išsirinkti tinkamą kamino įdėklą, bei sumontuosime ir viską sujungsime. Laikui atėjus padėsimė išvalyti kaminą.

pristatomi kaminai, valymas, montavimas kontaktai