Kamino vizuali patikra naudojantis endoskopine vaizdo kamera

Dirbame Vilniaus apskrityje po darbo valandų ir savaitgaliais!

Atliekame vizualinę patikrą su šiuolaikiška endoskopine kamera

Dažniausiai kamino įtrūkimai atsiranda kai pakrypsta kamino pagrindas arba prasiskverbus kondensatui į siūles kamine

Daugelio nelaimių priežastis – vidiniai kamino įtrūkimai. Suodžiai ir kondensatas kaupiasi plyšiuose. Užsidega ir gaisras akimirksniu išplinta. Tokį savaiminę liepsną sunku užgesinti, nes susidaro daugybė degimo šaltinių. Per atviras kamino siūles skverbiasi kibirkštys, bei degus kondensatas ir dūmai.

Kaminų įtrūkimai plika akimi sunkiai pamatomi. Siekiant išvengti gaisrų ir tragedijų, prieš įjungiant šildymo prietaisus ar montuojant kaminus, būtina atidžiai apžiūrėti kaminą ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus. 

Atlikus kamino valymą, rekomenduojame būtinai atlikti kamino vizualinę diagnostiką. Tokiu būdu būsite garantuoti, kad kaminas vis dar tinkamas naudoti.

Vizuali kamino patikra naudojantis filmavimo endoschopine kamera

Kamino vizualinės patikros prietaisas – mini kamera, kuri įleidžiama į kamino vidų. Leidžiant kamerą žemyn, apžiūrimi visi vidiniai kamino paviršiniai įtrūkimai. Patalpų savininkui pasakoma vizualinės patikros išvada ir pranešame rekomendacijas. Diagnostika rekomenduojama senesnės statybos kaminams, kuriuose nėra įdėklų, norintiems keisti kamino konstrukciją ir ypač tais atvejais, kai kaminas kelia įtarimus dėl saugumo ir sandarumo. Rekomenduojama išvalius kaminą. Per neuždengtus kamino plyšius su laiku skverbiasi smalkės, kondensatas ir dūmai. Savo saugumu besirūpinantys gyventojai patalpose sumontuoja dūmų detektorius.
pristatomi kaminai, valymas, montavimas kontaktai