Profesionalus kaminų valymas Vilniaus rajone

Pirmieji požymiai kada reikia valyti kaminą

Dirbame Vilniaus apskrityje, po darbo valandų ir savaitgaliais!

Kaip atliekamas kaminų valymas?

Saugusdumas specialistai išvalys kaminą greitai. Vidutiniškai valymas užtrunka apie 1 valandą. Dirbame Vilniuje ir aplinkiniuose rajonuose.

Kaminų valymas atliekamas mechaniniu arba cheminiu būdu. Kamino valymas iš apačios arba iš viršaus. Mechaniniu būdu naudojant specialius įvairių formų ir dydžių metalinius ir plastmasinius šepečius kamino suodžiai nugremžiami nuo kamino sienelių. Išvalysime kaminą, kamino įdėklą arba pristatomą kaminą Jums tinkamu laiku Vilniuje ir Vilniaus rajone. 

Cheminis kamino valymas netinka nerūdijančio plieno kaminams, nes išskiriami cheminiai elementai sureaguoja su plieno dalimis ir sugadina plieninio kamino apsauginį sluoksnį. Cheminis valymas naudojamas prieš kamino valymą mechaniniu būdu, norint palengvinti valymo procesą. Suodžiai tada tampa gerokai minkštesni, todėl suodžiai lengviau nusivalo šepečiais.

Kaminą reikia valyti mažiausiai du kartus per žiemos sezoną. Kamino neišvalius kurį laiką, prasčiau prasiskverbia dūmai, reikia daugiau kuro. Ant kamino sienelių prilimpa suodžiai ir kaupiasi kondensatas, kurie anksčiau ar vėliau užsidega.

Kamino valymas. Vilnius.

Kaminų valymo kaina

Kamino valymo kaina susideda nuo to, kurio vietoje randasi kaminas ir kiek laiko užtruks išvalyti. Valant kaminus darbus atliekame kuo greičiau ir švariau. Stengdiamiesi nesugadinti kamino tvarumo ir sandarumo. Atliekame kaminų, dūmtraukių, židinių ir ventiliacijų valymo paslaugas ir reguliarią patikrą daugiabučiuose gyvenamuose namuose, privačiuose namuose, maitinimo įstaigose, pramoniniuose objektuose. Dirbame ir savaitgaliais pagal išankstinį susitarimą už prieinamą kainą Vilniuje ir rajone. Valome plytinius ir metalinius bet kokio ilgio ir skersmens kaminus. Įprastai kaminai turi po vieną ar kelis išlenkimus, kuriuose greitai kaupiasi nuosėdos. Mūsų naudojama technika nebraižo kamino sienelių.

Švarus kaminas - saugaus šildymosi garantas

Kamino gaisrai kyla, kai užsidega kamine susikaupusios apnašos. Kilus dūmtraukio gaisrui, girdimas garsus užesys, iš kamino intensyviai veržiasi kibirkštys ir ugnies liepsna. Tokiu atveju reikia skubiai sumažinti ugnį židinyje, krosnelėje ar pečiuje – uždaryti dureles, per kurias dedate malkas ir sumažinti oro sklendes. Įvykus tokiam įvykiui – įsitikinkite ar pastogėje ir kitose patalpose žiežirbos neuždegė degių daiktų. Norint toliau naudotis pečiumi turite būti garantuoti, kad kaminas neprakiuro. 

Saugusdumas kaminų valymas atliekamas įvairiais specialiais įrankiais – kelių rūšių šepečiais. Efektyviausias būdas išvalyti kaminą – tik iš viršaus, kadangi, taip ne tik galima įvertinti kamino būseną, bet ir tinkamai išvalyti kaminą. Senai valytame kamine ne tik pablogėja dūmtraukio trauka, bet ir gali užsidegti suodžiai ir kondensatas kamine. Pats kaminas laikui bėgant greičiau subyra, nes degdamas kuras pavirsta į kondensatą, kuris lieka ir plečiasi kamino siūlėse, didina tarpus kamine pro kuriuos skverbiasi degantys suodžiai.

Atlikus kamino valymo darbus, saugusdumas kaminų meistrai įvertins kamino vidų ir išorę, kamino jungtis. Nustatysime kamino struktūrinį vientisumą ir kondesnsato susikaupimo vietas, bei galimas grėsmės.

Kamino valymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtinta praktika ir metodais. Kaminų valymas bus atliktas patikimai ir greitai. Taikydami tinkamus įrankius užtikriname paslaugų kokybę ir nepriekaištingus rezultatus!

Švarus kaminas, saugūs namai

Nelaukite kol atsitiks nelaimė!

Pagal bendrąsias priešgaisrinės saugos taisykles privalu kaminus ir krosnis valyti prieš kiekvieną šildymo sezoną ir bent kartą šildymo sezono metu. Dūmtraukių valymas atliekamas su profesionalia kamino valymo įranga.

Siūlome kruopštų kamino išvalymą, nebrangią kaina, greitą atvykimą, malonų bendravimą. Saugusdumas Išvalo net labiausiai užsikimšusį kaminą, įdėklą, dūmtraukį ar pristatomą kaminą Vilniaus rajone.

2022 metais

Įvyko 905 gaisrai, kurie susiję su neišvalytu kaminu.

pristatomi kaminai, valymas, montavimas kontaktai