Kas yra pristatomi kaminai ?

pristatomi kaminai
Pristatomi kaminai – tai yra dvisieniai apšiltinti dūmtraukiai, kurie susideda iš dviejų, vidinio ir išorinio, vamzdžių.

Pristatomo kamino vidinis vamzdis pagamintas iš rūgščiai atsparaus nerūdijančio plieno 316L 1,4404. Išorinį vamzdį (kevalą) siūlome rinktis trijų rūšių t.y. blizgaus nerūdijančio plieno, karštu būdu dažytos cinkuotos skardos (pagal RAL spalvų paletę) ir tiesiog cinkuotos skardos.

Pristatomame dūmtraukyje tarp vidinio ir išorinio vamzdžų yra šiluminė 50 mm izoliacija – akmens vatos demblis su vielos tinkleliu(kad vata nesukristų), šiluminė izoliacija apsaugo dūmtraukį nuo greito atvėsimo, sulaiko šilumą, pagerina trauką, pristatomi kaminai gali būti montuojami prie pastato išorinės sienos arba pastato viduje.

Ar reikia valyti pristatomą kaminą ?

Pristatomas kaminas turi būti valomas ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius šildymo sezono metu ir prieš šildymo sezoną.

Pristatomo kamino montavimas Vilniuje

Nebrangiai sumontuosime dūmtrauki per dieną. Dūmtraukio montavimas pagal priešgaisrinius reikalavimus. Preliminariai apskaičiuoti dūmtraukio kainą galite čia