Pristatomi kaminai schema

Kokybiški apšiltinti pristatomi kaminai Jūsų namams

Pristatomi kaminai paprastai tariant, susideda iš dviejų vamzdžių tarp kuriu yra šiluminės izoliacijos sluoksnis apsaugantis kaminą nuo greito atvėsimo. Dažniausiai yra montuojami specialių kronšteinų pagalba prie vidinių arba išorinių pastato sienų.

Pristatomas kaminas skirtas tiems, kas neturi mūrinio kamino ar nėra  galimybės įdėti įdėklo į kaminą. Apšiltintas dūmtraukis gali būti nudažytas bet kokios spalvos tad kaminas prisiderins prie jūsų interjero. Pristatomą kaminą sumontuosime tą pačią dieną tad iš karto galėsite kūrenti židinį, krosnelę ar katilą. Apšiltinas dūmtraukis yra labai lengvai prižiūrimas. Jeigu Jūsų katilo, krosnelės arba židinio įšėjimo diametras yra didesnis nei Jūsų kamino ar turite problemų su trauka tokiais atvejais puiki išeitis – pristatomas kaminas.

Pristatomas kaminas turi būti sumontuotas griežtai pagal priešgaisrinsius reikalavimus, laikantis visų būtinų reikalavimų, nes nuo tuo priklauso dūmtraukio veikimo principas bei saugumas. Apšiltino dumtraukio tarnavimo laikas priklauso nuo tuo kaip tinkamai jis yra prižiūrimas.

Mūsų specialistai gali sumontuoti Jums kaminą Vilniuje ir aplinkiniose rajonose vos per 1 dieną.
Kaminų įdėklų kainą su montavimo darbais galite sužinoti užpildę užklausos formą

Siūlome kreiptis į saugusdumas nes :

✔ Apšiltintą kaminą saugiai sumontuosime per vieną dieną

✔ Siūlome nebrangius sertifikuotus pristatomus kaminus

✔ Gausite visa reikiama informacija apie dumtraukio priežiūra

✔ Profesionaliai teikiame konsultacijas telefonu.

✔ Turesite dumtrauki su aukščiausia nerudijančio plieno kokybe

✔ Išspresime bet kokia sudetinga problemą

✔ Pristatomų kaminų montavimas Vilniuje ir aplinkiniose rajonose