Sužinokite paslaugos kainą dabar!

Kaminų priežiūros, pajungimo kaina priklauso nuo labai daug faktorių, tačiau mes visuomet siūlome puikų paslaugų kainos ir kokybės santykį. Norint sužinoti tikslią kainą, prašome susisiekti su mūsų meistrais, kaip įmanoma aiškiau apibūdinti jūsų poreikį ir tik taip galėsime tiksliai įvardinti šios paslaugos kainą.

Atliekame dūmtraukių, židinių, kaminų valymo paslaugas ir reguliarią patikrą daugiabučiuose gyvenamuose namuose, privačiuose namuose, maitinimo įstaigose, pramoniniuose objektuose. Dirbame ir savaitgaliais pagal išankstinį susitarimą už prieinamą kainą Vilniuje.

Kaminų montavimo, pajungimo, priežiūros kaina

Kaminų valymo kaina – individuali ir priklauso nuo konkretaus kamino užterštumo, darbų apimčių, vietos kur randasi ir kitų aplinkybių. Kuo labiau kaminas užterštas, tuo sudėtingesnis gali būti jo išvalymas, o tuo pačiu ir didesnė kaina. Jei kaminas neseniai buvo valytas, jame bus nedaug apnašų. 

Jei kamino valymui naudosime chemines medžiagas ar preparatus, jie pašalins suodžius, tačiau toks kaminų valymo būdas netinkamas seniems kaminams. Tai labiau profilaktinė kaminų valymo priemonė. Priklausomai nuo kiekio sunaudotų medžiagų ir keičiasi pati darbų kaina.

Tam, kad neturėtumėte problemų visus metus, kreipkitės į saugusdumas specialistus – kaminkrečius teikiančius kaminų valymo paslaugas jau daugybei klientų. Profesionalai, efektyviai ir kokybiškai išvalysime kaminą bei dūmtraukio sistemą, apsaugodami jūsų namus nuo galimo gaisro ar kitos nelaimės. Kaminų valymas – patikima apsauga jums ir jūsų šeimai.

Žmonėms, montuojant kamino įdėkla visada pasiūlome pati geriausią varijantą ir priklausomai nuo kišenės tinkamiausią pasirinkimą.

pristatomi kaminai, valymas, montavimas kontaktai